26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015. Uroczystość rozpoczęła się Mszą świętą, która koncelebrował ks. proboszcz Andrzej Fik i ks. katecheta Piotr Kiełbasa. Wzięli w niej udział uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, rodzice, nauczyciele. Następnie wszyscy przeszli na salę gimnastyczną, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości. Pan dyrektor Ryszard Poradowski wyróżnił wielu uczniów wręczając im medale, dyplomy i nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce, 100% frekwencję, osiągnięcia sportowe, pracę w różnych organizacjach szkolnych. Na zakończenie życzył wszystkim udanych i wspaniałych wakacji. Do zobaczenia 1 września 2015 roku!

{phocagallery view=category|categoryid=126|limitstart=0|limitcount=0}

Uczniowie wyróżnieni w nauce i zachowaniu:

Oddział przedszkolny „0”1 – Małgorzata Król i Magdalena Żarnowska.

Oddział przedszkolny „0”2  - Aleksandra  Rolka, Ewelina Cabak, Anna Zaczek, Amelia Szkaradek, Martyna Kubisz, Miłosz Kłebczyk, Dominika Bienias, Joanna Klimczak, Adrian Ruman, Mikołaj Kądziołka, Miłosz Kubisz.

Klasa Ia – Król Kajetan, Wiktoria Maciak, Rita Filarowicz, Kamila Mróz

Klasa Ib – Emilia Barnowska, Nadia Janczak, Julia Zielińska, Karolina Rusiniak, Tomasz Sus, Michał Kowalik.

Klasa IIa – Daria Kłębczyk, Zofia Rolka, Joanna  Dobosz,  Olgierd Kołacz, Filip Zaczek.

Klasa IIb – Kacper Cycoń, Jan Polański, Filip Ruman, Klaudia Słaby, Wiktoria Wajda.

Klasa IIIa – Katarzyna Klimczak, Kamila Kotlarska, Tomasz Mirek, Julia Zaprzelska.

Klasa IIIb – Dawid Fiut, Karol Główczyk, Daniel Kucia, Olga Pulka, Aleksandra Sus.

Klasa IVa – Daria Kołacz średnia 5.45, Piotr Filarowicz śr 5.0, Agnieszka Banach śr. 4.8.

Klasa IVb – Daria Stachura śr 5.55, Amelia Mąka śr.5.00, Gabriela Gaborek śr. 4.9, Oliwia Gomulec śr.4.9.

Klasa Va – Anna Kubisz śr. 5.3, Gabriela Filarowicz śr.5.1, Angelika Wójtowicz śr.4.9, Karolina Waligóra śr.4.8.

Klasa Vb – Karolina Mirek śr.4.9.