W piątek 23 października uczniowie klasy IIb, IIIa i IIIb pojechali do Krynicy na spektakl teatralny pt. „Alladyn…baśń z tysiąca i jednej nocy”.  Na scenie wystąpili aktorzy Katolickiego Teatru Edukacyjnego z Krakowa. Dzieci z zainteresowaniem obejrzały jedną z najbardziej znanych opowieści z tysiąca i jednej nocy o Alladynie, złym Wezyrze i pięknej Księżniczce. Oparty na elementach orientalnych spektakl przybliżył dzieciom kulturę Dalekiego Wschodu, a niezwykłe zdarzenia, dobre i złe duchy oraz cudowna lampa wprowadziła młodego widza w zaczarowany i egzotyczny świat bajki. Niezapomniany nastrój widowiska wzbogaciły barwne kostiumy i scenografia. Od magii baśni ważniejsze jest jednak przesłanie, a mianowicie, że to nie bogactwo, ale miłość i uczciwość są najważniejsze, a pazerność nie popłaca.

Opiekę nad uczniami sprawowały nauczyciele: p. Bożena Świgut, p. Katarzyna Zabrzyńska oraz rodzice.

{phocagallery view=category|categoryid=133|limitstart=0|limitcount=0}