11 października 2012 roku w Zespole Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Siedliskach odbyło się Spotkanie Diecezjalnej Rodziny Szkół im. Świętych i Błogosławionych. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele parafialnym pw. Chrystusa Króla. Celebrował ją Ks. Biskup Andrzej Jeż. On też wygłosił homilię. Po mszy  świętej poczty sztandarowe i zaproszeni goście przy akompaniamencie szkolnej orkiestry dętej przemaszerowali do budynku szkoły. Następnie goście obejrzeli program artystyczny zatytułowany "Zanurzeni w refleksji nad Bogiem, człowiekiem i światem" oraz prezentację multimedialną "Idzie nowych ludzi plemię". Na zakończenie uroczystości wszyscy wysłuchali pięknego koncertu w wykonaniu szkolnej orkiestry dętej. Następnie goście zwiedzali Izbę Pamięci Kardynała Stefana Wyszyńskiego i wpisywali się do pamiątkowej księgi. W uroczystości wzięły udział 32 delegacje szkół z pocztami sztandarowymi. Naszą szkołę w tym spotkaniu reprezentowali: p. wicedyrektor szkoły Marzena Zaprzelska, p. Ewa Chomiczewska, p. Bożena Świgut oraz uczniowie Monika Cabak, Gabriela Wontorczyk i Maciej Kłębczyk.