Back to Top

Święto Szkoły

 4 października 2012r. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Święta Szkoły.  Rozpoczęła się ona Mszą świętą, którą celebrował ks. proboszcz Andrzej Fik. Następnie uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście udali się do szkoły na uroczystą akademię. W uroczystości wzięli udział:p. Dyrektor Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego Celina Cempa, ksiądz Andrzej Fik, p.Stanisław Brożek, p. Barbara Bogdańska, p. Marek Stanisz, p. Stanisław Chomiczewski, p. Dorota Walczyk, p. Lidia i Jerzy Chronowscy oraz emerytowani nauczyciele: p. Elżbieta Hasior, p. M. Rodak, p. Anna Cebula, p. Władysław Kulpa i p. Stanisław Szczechowicz. Pani wicedyrektor szkoły Marzena Zaprzelska przedstawiła podstawowe działania wychowawcze  i edukacyjne szkoły oraz podsumowała osiągnięcia uczniów. W swoim przemówieniu podkreśliła, że w pracy wychowawczej korzystamy z nauki i czerpiemy wzór z patrona szkoły - św. Franciszka z Asyżu. Następnie   ogłosiła  wyniki konkursów organizowanych w szkole z okazji Święta Szkoły.

Czytaj więcej: Święto Szkoły

Międzyszkolne Biegi Przełajowe

18 września w naszej miejscowości  odbyły się Międzyszkolne Biegi Przełajowe, w których chłopcy i dziewczęta z klas IV-VI naszej szkoły zmagali się z  zawodnikami szkół z Gminy Łabowa. Organizatorami byli p. L. Baran i M. Sychowski. Zawody odbyły się  w kategoriach:

  • dziewczęta klasa IV
  • dziewczęta klasa V
  • dziewczęta klasa VI
  • chłopcy klasa IV
  • chłopcy klasa V
  • chłopcy klasa VI

Czytaj więcej: Międzyszkolne Biegi Przełajowe

Dzień mamy i taty

W dniach od 25 maja do 30 maja odbywały się spotkania naszych przedszkolaków i uczniów klas I-III z rodzicami z okazji Dnia Mamy i Taty. Każda grupa przedszkolaków pod kierunkiem pań: Krystyny Złockiej, Marty Borek i Bernadety Zygadlewicz przygotowała dla swoich rodziców montaż słowno-muzyczny. Chłopcy ubrani na galowo, a dziewczynki w kolorowych sukienkach występem zachwyciły swoich rodziców.dzień mamy        

  

Czytaj więcej: Dzień mamy i taty

Dzień Dziecka

W Dzień Dziecka uczniowie klas I-VI wzięli udział w Szkolnym Turnieju Szkolnym. Organizatorem kapkibył Gminny Ośrodek Kultury w Łabowej, przy współpracy z naszymi nauczycielami wychowania fizycznego pana Leszka Barana i pana Mariusza Sychowskiego. Turniej odbył się w sali gimnastycznej naszej szkoły. Konkurencje odbywały się w dwóch grupach: klasy I-III oraz klasy IV-VI. Do każdej konkurencji klasa wyznaczała określoną liczbę reprezentantów. Uczniowie reprezentowali swoje umiejętności sportowe rywalizując o Puchar Przechodni w następujących konkurencjach:
• Przeciąganie liny
• Rzuty lotkami do tarczy
• Podbijanie piłki
• Sztafeta
• Przenoszenie klocków
Z klas młodszych zwycięzcami (po dogrywce z IIIa) została klasa IIIb. Natomiast w klasach starszych I miejsce zdobyła VIb. Gratulujemy!!!

 prezciąganie liny kapki2

Czytaj więcej: Dzień Dziecka

Strona 28 z 28