Back to Top

Odblaskowa szkoła w roku szkolnym 2017/2018

Kolejny rok szkolny, kolejna edycja konkursu Odblaskowa szkoła. W tym roku,koordynatorami konkursu są panie K.Wiktora i A.Pulka. Dbając o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków oraz uczniów i tych młodszych i starszych, zaplanowano: prowadzenie zajęć nt.bezpieczeństwa na drodze, spotkanie z przedstawicielami policji, konkursy plastyczne i wiedzy, odblaskową dyskotekę, poprowadzenie modlitwy Różańcowej w intencji uczestników ruchu drogowego oraz zaopatrzenie uczniów w elementy odblaskowe, w tym kamizelki.

 

NOŚ ODBLASKI - BĄDŹ BEZPIECZNY!!!

Integracja klasy VIIb w plenerze

W czwartek, 14 września klasa VIIb pod opieką wychowawcy i pedagoga wzięli udział w zajęciach integrujących. Zajęcia odbyły się w plenerze, w miejscu: Wiata Feleczyn. W ramach zajęć odbyło się ognisko, zabawy i gry integrujące klasę. Znalazł się także czas na indywidualne rozmowy, a także na poruszenie ważnych, bieżących spraw klasowych. 

Czytaj więcej: Integracja klasy VIIb w plenerze

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Piątek,  23 czerwca, był dniem w którym zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Tradycyjnie uczniowie, rodzice, Dyrekcja i nauczyciele wzięli udział we mszy świętej, a następnie zebrali się w sali gimnastycznej. Dyrektor wręczył nagrody uczniom za wyróżniające wyniki w nauce, udział w konkursach, a rodzicom podziękowania za pracę na rzecz szkoły. Na koniec życzył bezpiecznych wakacji...

Czytaj więcej: ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Walentynki

Walentynki w naszej szkole...{phocagallery view=category|categoryid=588|limitstart=0|limitcount=0}

Wyjazd na Dzień Otwarty Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu

 W ferie- 8 lutego nasi uczniowie: Zuzanna Izworska, Katarzyna Klimczak, Kamila Kotlarska, Celina Mirek, Olga Pulka oraz Bartosz Pulka w ramach Dni Otwartych  odwiedzili Komendę Policji w Nowym Sączu. Poznając pracę policji "od kuchni"  spotkali się z paniami z Wydziału Prewencji, z technikiem kryminalistyki, policjantem z Wydziału Ruchu Drogowego, "zajrzeli" do stanowiska dyżurnego-kierowania, gdzie odbywa się przyjmowanie zgłoszeń. Policjanci zadawali pytania oraz przypominali o bezpiecznych zasadach zachowywania się podczas zabaw zimowych oraz w korzystaniu z ruchu drogowego, jak ważną rolę odgrywają odblaski, foteliki samochodowe. Uczniowie mogli zaglądnąć do strzelnicy, gdzie pan policjant opowiedział, jak działa to miejsce i do czego służą pewne sprzęty. Wszyscy mogli sobie zrobić odciski swoich palców, a na koniec każdy otrzymał upominek. W tym dniu Policję zwiedzał również reporter Radia RDN, który rozmawiał z naszymi uczennicami. Relacja znajduje się na stronie RDN Nowy Sącz. Wyjazd zakończył się pizzą:).Opiekę nad uczniami podczas wyjazdu sprawowały panie: M. Borek i A.Pulka.

Czytaj więcej: Wyjazd na Dzień Otwarty Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu

Dzień Babci i Dziadka 2017

Święto Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która stała się tradycją szkoły. Organizowana jest przez SU, a okolicznościowy programu artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawców poszczególnych klas 0 -III.  W tym roku ta miła uroczystość odbyła się 27 stycznia 2017 roku. Sala gimnastyczna wypełniła się po brzegi. Dzieci z najmłodszych klas  przygotowały wspaniałe występy przepełnione radością.  Były wierszyki, piosenki,  tańce, program „Familiada” oraz życzenia. Na zakończenie dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i upominki.  

Czytaj więcej: Dzień Babci i Dziadka 2017

Zabawy karnawałowe

26 stycznia najmłodsze dzieci miały okazję założyć niecodzienny strój. Tego dnia odbył się bal karnawałowy, a przedszkolaki i uczniowie klas I-III mogły przebrać się za ulubioną postać z bajki. W sali gimnastycznej było "bajecznie kolorowo", a dzieci bawiły się pod okiem pań animatorek. Organizatorem była p.Marta Borek-opiekun SU kl.I-III. Po najmłodszych zabawę rozpoczęli uczniowie klas starszych, ale zabawę poprowadził już opiekun SU p.Leszek Baran.

Czytaj więcej: Zabawy karnawałowe

Wywiadówka 26.01.2017r.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Łabowej informuje, że w dniu 26 stycznia 2016 (tj. we czwartek) o godzinie 16:00 odbędzie się wywiadówka dla rodziców.

Z uwagi na wagę poruszanych spraw proszę o niezawodne przybycie.

 

Dyrektor Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego
dr inż.  Ryszard Poradowski

Strona 7 z 28