Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole podejmowane były różne działania, akcje i imprezy. Uczennice Daria Kołacz, Dominika Sarata, Beata Pikuła, Zuzanna Krzak uczęszczające na zajęcia Świetlicy Środowiskowej działającej pod kierunkiem p. Doroty Rolki wykonywały piękne choinki z makaronu, sprzedając je później na Kiermaszu Świątecznym.

{phocagallery view=category|categoryid=39|limitstart=0|limitcount=0}

Jak co roku uczniowie klas I-III pod okiem wychowawczyń wykonywali ozdoby świąteczne na choinkę do Kościoła.

Z okazji Dnia Życzliwości zorganizowana została akcja "Świąteczna paczka"- zbiórka żywności i artykułów przemysłowych dla rodzin najbardziej potrzebujących. Koordynatorką akcji była p.D.Rolka.

20 grudnia odbył się Koncert Kolęd.Przedszkolaki i klasy I-VI zaprezentowały swoje umiejętności wokalne śpiewając  wybraną kolędę lub pastorałkę. Po koncercie uczniowie wraz z wychowawcami udali się na klasowe Wigilie:).

{phocagallery view=category|categoryid=40|limitstart=0|limitcount=0}