Gminny Ośrodek Kultury w Łabowej ponownie zaprosił naszą szkołę do udziału w styczniowych wydarzeniach kulturalnych.

Pierwszym wydarzeniem był  Gminny Przegląd Przedstawień Jasełkowych, który odbył się 12 stycznia 2014r. Wystąpili uczniowie klas drugich, przygotowani przez panie: Annę Pawlikowską-Raczek i Agatę Łukasik. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie i wokalne. W nagrodę za piękny występ uczniowie otrzymali statuetkę i słodki upominek.

Natomiast 19 stycznia 2014r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się Koncert Noworoczny pod patronatem Pana Marka Janczaka- Wójta Gminy Łabowej. Reprezentacją naszej szkoły byli uczniowie należący do Szkolnego Koła Artystycznego  w składzie: Celina Mirek, Olga Pulka, Daria Kołacz, Amelia Mąka,  Anna Kubisz, Weronika Izworska, Izabela Kubisz, Dominika Nieć,Karolina Mirek, Wiktoria Smyda, Julia Malec, Kamila Szyszka, Aleksandra Sarata, Monika Kubisz, Paweł Owcarz, Maciej Pikuła, Adrian Oleksy, Zuzanna Nieć. Uczniowie zostali przygotowani przez panie: Joanne Złocką i Agatę Pulkę i pokazali swoje umiejętności taneczne i wokalne. W Koncercie wzięły udział również Zespoły artystyczne ze Szkół Podstawowych z Nowej Wsi i Czaczowa oraz Zespoły taneczne Gminnego Ośrodka Kultury w których aktywnie uczestniczą uczniowie naszej szkoły. Koncert tradycyjnie zakończył się pokazem sztucznych ogni.