W sobotę 27 września członkowie Szkolnego Koła PTT w Łabowej odbyli wycieczkę górską po Słowacji.  W czasie której zwiedzili:

• Jaskinię Dobszyńską
  • Słowacki Raj
  • Suchą Belę

Wycieczka trwała od  godziny 600 do 2030, była niezwykle absorbująca ale dostarczyła uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń i nowych górskich doświadczeń.

Członkowie szkolnego koła to zgrana grupa, która zdaje egzamin w każdych warunkach i wzajemnie się wspiera. Do stałej „ekipy” wciąż dołączają nowi zwolennicy górskich szlaków i już z nami pozostają. W „dobrym towarzystwie” miło płynie czas i nie straszna nam żadna góra.

Na wycieczce opiekę nad dziećmi sprawowali przewodnicy: Joanna Król i Wojciech Szarota oraz nauczyciele i rodzice: Dorota Rolka, Bernadeta Zygadlewicz, Anna Wandas, Bernadeta Sarata, Małgorzata i Marek Kołaczowie.

{phocagallery view=category|categoryid=52|limitstart=0|limitcount=0}