28 listopada do naszej szkoły przybył  Samuel Kempski - jeden z członków naszej ulubionej grupy podróżniczej TRZASK. W jej skład wchodzą ciekawi świata młodzi ludzie, którzy odbywając podróże po całym świecie realizują w ten sposób swoje marzenia.

Pan Samuel zabrał uczniów w niezapomnianą podróż do Wietnamu i Kambodży. Razem z nim zwiedziliśmy:
 - Ho Chi Minh, czyli dawny Sajgon;
 - świątynię Angkor;
 - miasteczko na wodzie;
 - bambusowe mosty na rzece Mekong;
 - wioskę górali;
 - miasteczko Hue, w pobliżu którego znajduje się cytadela służąca do ochrony cesarza;
 - miasto lampionów;
 - piękne plaże w wiosce Mui Ne.

Poznaliśmy warunki klimatyczne, uwarunkowania społeczne i kulturowe, zwyczaje ludzi mieszkających w Wietnamie i Kambodży. Ponadto uczniowie mogli zobaczyć tradycyjną szatę mnicha i trunek z zaskrońcem.

Niezwykle pasjonującym opowieściom towarzyszył pokaz slajdów będących szczegółowym zapisem całej podróży.

{phocagallery view=category|categoryid=83|limitstart=0|limitcount=0}