W styczniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym JERSZ. Celem konkursu jest rozwijanie twórczego myślenia, samodzielności i samodyscypliny uczniów oraz podejmowania intelektualnych wyzwań. Konkurs pozwala rozbudzać, diagnozować potencjał i zaangażowanie uczniów jak również odkrywać ich uzdolnienia i talenty matematyczne. Zmagania uczniów zaowocowały dobrymi wynikami. Wielki sukces odniósł Kajetan Król z klasy IIa, który uzyskał piąty wynik w województwie. Natomiast Kacper Laskoś –kl.IIIa, Julia Zaprzelska –kl. IVa i Amelia Mąka-kl. Vb uzyskali najlepszy wynik w szkole. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Organizatorem konkursu była p. Agata Łukasik. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

{phocagallery view=category|categoryid=157|limitstart=0|limitcount=0}