Są  takie święta raz do roku, co budzą  życie, budzą  czas.

Wszystko rozkwita w słońca blasku i wielka miłość rośnie w nas.

Miłość do ludzi, do przyrody, w zielone każdy z wiosną  gra,

a w naszych sercach radość trwa.

       Czas przed świętami upłynął w naszej szkole bardzo pracowicie. Uczniowie wzięli udział w warsztatach malowania wielkanocnych pisanek organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Łabowej. Natomiast w Gminnej Bibliotece Publicznej dzieci uczestniczyły w zajęciach związanych z „Symboliką Wielkanocnego Koszyka”.  Podczas zajęć dzieci zapoznały się ze zwyczajami wielkanocnymi. W dniach 14-18 marca w naszej szkole odbyła się Wielkanocna Zbiórka Żywności. Zbieraliśmy produkty o długim terminie przydatności do spożycia: mąkę, makaron, cukier, ryż, kasze, słodycze oraz wiele innych. Dziękujemy wszystkim  uczniom oraz ich rodzicom za włączenie się do akcji. Zebrane dary zostały przekazane osobom potrzebującym pomocy. Koordynatorem akcji była p. Agata Pulka i p. Bożena Świgut. W szkole uczniowie pod kierunkiem swoich nauczycieli wykonali piękne, wielkanocne dekoracje, które zostały wyeksponowane na korytarzach szkolnych oraz w salach lekcyjnych.

Podczas wiosennego apelu przedstawiciele SU klas I-III złożyli Dyrekcji, nauczycielom, uczniom i pracownikom szkoły serdeczne życzenia oraz wręczyli kartki wielkanocne. Członkowie SU klas IV-VI przekazali własnoręcznie wykonane upominki z życzeniami Wesołych Świąt!

{phocagallery view=category|categoryid=160|limitstart=0|limitcount=0}