W marcu uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konkursie "Kangur Matematyczny 2016". Celem konkursu jest popularyzowanie matematyki wśród uczniów. Konkurs został przeprowadzony w trzech kategoriach.

W kategorii "Żaczek" uczestniczyło 3 uczniów Król Kajetan kl. IIa, Kowalik Michał kl.IIb, Malec Patryk kl. IIb.

W kategorii "Maluch" uczestniczyło 12 uczniów: Laskoś Kacper kl. IIIa, Kołacz Olgierd kl. IIIa, Kłębczyk Daria kl. IIIa, Cempa Filip kl. IIIa i Dobosz Joanna kl. IIIa, Kotlarska Kamila kl. IVa, Zaprzelska Julia kl. IVa, Sus Aleksandra kl. IVb, Pulka Olga kl. IVb, Lelito Anna kl. IVb, Kucia Daniel kl. VIb, Prorok Klaudiusz kl. IVb.

W kategorii "Beniamin" brało udział  6 uczniów: Mąka Amelia kl. Vb, Ruman Kacper kl. Vb, Kubisz Anna kl. VIa, Filarowicz Gabriela kl.VIa, Malec Julia kl. VIb, Plata Natalia kl. VIb.

Wyróżnienie w tym konkursie otrzymali: Kajetan Król z kl. IIa i Amelia Mąka z kl. Vb.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorami konkursu w naszej szkole była p. Urszula Pych.