DZIAŁANIA W RAMACH KONKURSU

ODBLASKOWA SZKOŁA  wrzesień/październik 2016

Oddziały Przedszkolne

1.   Konkurs na najładniejszą gazetkę ścienną  „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym
  2.    Udział w zajęciach o bezpieczeństwie- filmy i piosenki edukacyjne, inscenizacja przygotowana przez starszych uczniów.
  3.     Spacer po okolicy w kamizelkach odblaskowych i z transparentami promującymi noszenie elementów odblaskowych.
  4.     Konkurs: Zagadki…

1.       Konkurs plastyczny: Kolorowy kodeks drogowy. (praca zbiorowa).
2.       Test wiedzy „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” .
3.       Udział w imprezie plenerowej promującej bezpieczeństwo uczniów w drodze do i ze szkoły.
4.       Udział w zajęciach o bezpieczeństwie- filmy i piosenki edukacyjne, inscenizacja przygotowana przez starszych uczniów.

Klasy IV-VI

1.   Udział w zajęciach pozalekcyjnych, mających na celu  utrwalanie i pogłębianie wiedzy nt. bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz rozwijanie umiejętności plastycznych i teatralnych.
2,       Konkurs plastyczno-techniczny „Odblask”.
3.       Teleturniej wiedzy „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” .
4.       Udział w „Odblaskowej dyskotece”.

Wszyscy uczniowie będą uczestniczyć w spotkaniu z przedstawicielami Policji

Regulaminy konkursów otrzyma każdy wychowawca,

umieszczone będą również na tablicach SU klas I-III oraz IV-VI