W piątek 21 października przedszkolaki oraz uczniowie klas I i IIa obejrzeli krótkie przedstawienie o zasadach bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym, przygotowane przez starsze koleżanki, uczestniczące w zajęciach pozalekcyjnych o bezpieczeństwie. Po uważnym obejrzeniu, wszystkie przedszkolaki wzięły udział w konkursie wiedzy, na zasadach odgadywania zagadek, dokańczania zdań, odpowiadaniu na pytania. Nad prawidłowym przebiegiem czuwała p. wicedyrektor Marzena Zaprzelska, wychowawczynie oraz uczennice klas V. Odwiedził nas również Pan Dyrektor, który za dobre odpowiedzi rozdawał odblaski. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyli w zabawie, a najlepszym refleksem i wiedzą okazali się: Marcin Ruman, Natalka  Sarata, Zuzia Oleksy, Karolina Koza, Bartosz Skraba. Gratulujemy! Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki upominek, a zwycięzcy otrzymają nagrody na apelu podsumowującym akcję Odblaskowa Szkoła.

{phocagallery view=category|categoryid=567|limitstart=0|limitcount=0}