22 grudnia w świątecznych nastrojach, cała społeczność szkolna zebrała się w sali gimnastycznej, aby wziąć udział w KONCERCIE KOLĘD I PASTORAŁEK. Wystrój sali przygotowali oraz nad przebiegiem koncertu czuwali opiekunowie SU p.Marta Borek i p. Leszek Baran. Prowadzącymi były uczennice Julia Zielińska, Emilia Barnowska. Koncert rozpoczął się wierszem ks.J.Twardowskiego "Dlaczego jest Święto Bożego Narodzenia?":

Dlaczego jest święto Bożego Narodzenia?
Dlaczego wpatrujemy się w gwiazdę na niebie?
Dlaczego śpiewamy kolędy?
Dlatego, żeby się nauczyć miłości do Pana Jezusa.
Dlatego, żeby podawać sobie ręce.
Dlatego, żeby uśmiechać się do siebie.
Dlatego, żeby sobie przebaczać.

Następnie, kolejno, grupy przedszkolne, klasy prezentowały się śpiewając wybraną kolędę lub pastorałkę. Na koniec dla Wszystkich, Grono Pedagogiczne zaśpiewało "Pastorałkę Sądecką". Rozstrzygnięte zostały również konkursy:

• w klasach I-III, w konkursie na najładniejszą bombkę, nagrodzenie zostali wszyscy, którzy wykonali bombkę. Jury, ze względu na to, że ozdoby były tak piękne i różnorodne nie mogło się zdecydować, na przyznanie miejsc.  Bombki oraz inne ozdoby świąteczne,wykonane również przez przedszkolaków będą ozdabiały choinkę w naszym kościele.
  • w klasach IV-VI, konkurs na najładniejszy stroik, kolejne miejsca zdobyli: I miejsce- klasa VIb, II miejsce Vb, III miejsce IVb.
  • konkursy  zorganizowane przez Stowarzyszenie Tradycje i Przyszłość z Frycowej:

-indywidualny: "Mój kompostownik"- II miejsce zajął Olgierd Kołacz kl.IVa

-międzyklasowy  "Zbieramy baterie"- IV miejsce kl IVb, V miejsce kl. VIa, IX miejsce kl. Va.

Nad przebiegiem konkursu czuwała p.Kinga Wiktor.

Wszystkim nagrodzonym GRATULUJEMY!

A z okazji zbliżających się Świąt, życzymy spokoju, radości, wytchnienia w Gronie Najbliższych oraz Szczęśliwego Nowego 2017 Roku:)

{phocagallery view=category|categoryid=583|limitstart=0|limitcount=0}