W ferie- 8 lutego nasi uczniowie: Zuzanna Izworska, Katarzyna Klimczak, Kamila Kotlarska, Celina Mirek, Olga Pulka oraz Bartosz Pulka w ramach Dni Otwartych  odwiedzili Komendę Policji w Nowym Sączu. Poznając pracę policji "od kuchni"  spotkali się z paniami z Wydziału Prewencji, z technikiem kryminalistyki, policjantem z Wydziału Ruchu Drogowego, "zajrzeli" do stanowiska dyżurnego-kierowania, gdzie odbywa się przyjmowanie zgłoszeń. Policjanci zadawali pytania oraz przypominali o bezpiecznych zasadach zachowywania się podczas zabaw zimowych oraz w korzystaniu z ruchu drogowego, jak ważną rolę odgrywają odblaski, foteliki samochodowe. Uczniowie mogli zaglądnąć do strzelnicy, gdzie pan policjant opowiedział, jak działa to miejsce i do czego służą pewne sprzęty. Wszyscy mogli sobie zrobić odciski swoich palców, a na koniec każdy otrzymał upominek. W tym dniu Policję zwiedzał również reporter Radia RDN, który rozmawiał z naszymi uczennicami. Relacja znajduje się na stronie RDN Nowy Sącz. Wyjazd zakończył się pizzą:).Opiekę nad uczniami podczas wyjazdu sprawowały panie: M. Borek i A.Pulka.

{phocagallery view=category|categoryid=587|limitstart=0|limitcount=0}