Konkurs miał na celu propagowanie wśród uczniów i dorosłych noszenie odblasków. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-III. Prace wykonane mogły być dowolną techniką, na formacie A3. Regulamin konkursu pozwalał, aby dzieciom pomógł ktoś z rodziny-siostra, brat, mama,tata, babcia, dziadek ciocia, wujek itd. Komisja konkursowa w składzie: p.M.Zaprzelska, p.P.Kosciółek, p.A.Szkaradek przyznały następujace miejsca:

I MIEJSCE ex aequo- Szymon Sekuła kl.II, Magdalena Żarnowska kl.IIIb,

II MIEJSCE ex aequo- Zuzanna Pasiut kl.II, Igor Wątor kl.II, Bartosz Pulka kl.II,

III MIEJSCE ex aequo- Anastazja Pasiut kl.Ia, Maja Sarata kl.Ib, Filip Mąka kl.Ia, Małgorzata Ogórek kl.IIIb, Maksymilian Potoczek kl.IIIb.

WYRÓŻNIONE zostały natomiast prace: Marcina Rumana kl.Ia, Adriana Dziubanowskiego kl.II, Doroty Tuczyńskiej kl.IIIa, Małgorzaty Król kl.IIIa, Anny Zaczek kl.IIIa, Dominiki Bienias kl.IIIb.

Gratulujemy:))))))