Uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu autorskim z p. Danutą Sułkowską, autorką książki o starosądeckim klasztorze, które odbyło się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łabowej. Spotkanie poprzedził cykl spotkań pt. „Święta Kinga i jej cuda” w bibliotece gminnej uczniów szkoły podstawowej i gimnazjalistów, mający na celu uzupełnienie wiedzy o Sądecczyźnie i legendach z nią związanych. Uczniowie zwiedzili również wystawę pt. „Św. Kinga Pani Ziemi Sądeckiej”.

Uczniowie klas młodszych (0 do IV) naszej szkoły  uczestniczyli natomiast w spotkaniu autorskim z p. Barbarą Paluchowa, autorką książki „Za co Babcia kocha Kraków”, które odbyło się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łabowej. Spotkanie poprzedził również cykl spotkań pt. „Wiano św. Kingi” w bibliotece gminnej uczniów klas młodszych szkoły podstawowej, mający na celu uzupełnienie wiedzy o Sądecczyźnie i legendach z nią związanych. Uczniowie obejrzeli również wystawę pt. „Św. Kinga Pani Ziemi Sądeckiej”.