Otrzymałam informację, że od dnia 8 kwietnia 2019 r. w  Szkole Podstawowej im. Św. Franciszka z Asyżu w Łabowej zostanie rozpoczęta akcja strajkowa trwająca do odwołania. Nie jestem w stanie obecnie przewidzieć, ilu pracowników zgłosi gotowość do pracy. W dniach strajku nie będą przeprowadzane zajęcia dydaktyczno – wychowawcze. Zwracam się z prośbą do Państwa o zapewnienie w miarę możliwości opieki dla swoich dzieci w domu i nieposyłanie ich do szkoły od dnia 8 kwietnia 2019 r. Dla dzieci, które przyjdą do szkoły, zostaną zorganizowane  zajęcia opiekuńcze prowadzone przez niestrajkujących nauczycieli. O wszelkich zmianach poinformujemy Państwa na stronie internetowej szkoły (www.sp.labowa.edu.pl)
    W dniach egzaminu gimnazjalnego i ósmoklasisty proszę wszystkich przystępujących do egzaminu o stawienie się w szkole do godziny 8:30.
Bardzo proszę o zrozumienie w tym trudnym czasie.
                                                                                             Wicedyrektor szkoły