Szanowni Państwo!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Św. Franciszka z Asyżu w Łabowej, zwraca się z prośbą do wszystkich rodziców, którzy złożyli deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego, wnioski o przyjęcie do oddziału przedszkolnego lub wnioski o przyjęcie do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Łabowej na rok szkolny 2020/2021 o potwierdzenie woli przyjęcia do oddziału przedszkolnego lub klasy pierwszej w następujący sposób:

Sporządzenie i wysłanie oświadczenia o następującej treści:

„Ja niżej podpisany …………….. (podać imię i nazwisko,) oświadczam, iż potwierdzam wolę przyjęcia dziecka …………………………….. (podać imię i nazwisko dziecka) do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Św. Franciszka z Asyżu w Łabowej na rok szkolny 2020/2021.”

Dla uczniów klasy pierwszej wpisujemy: „do klasy pierwszej”, pozostała treść oświadczenia bez zmian.

Oświadczenie należy wysłać na adres e – mail szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 15 kwietnia 2020 r.

Składanie wniosków w wersji papierowej (co jest wymogiem ustawowym) odbywać się będzie po wznowieniu przez Ministerstwo Edukacji Narodowej zajęć edukacyjnych w przedszkolach i szkołach. O dokładnym terminie zostaną Państwo poinformowani w odrębnym komunikacie.