W dniach od 25 maja do 30 maja odbywały się spotkania naszych przedszkolaków i uczniów klas I-III z rodzicami z okazji Dnia Mamy i Taty. Każda grupa przedszkolaków pod kierunkiem pań: Krystyny Złockiej, Marty Borek i Bernadety Zygadlewicz przygotowała dla swoich rodziców montaż słowno-muzyczny. Chłopcy ubrani na galowo, a dziewczynki w kolorowych sukienkach występem zachwyciły swoich rodziców.dzień mamy

Klasy pierwsze przygotowane przez panie Dorotę Rolkę i Grażynę Mołodec swoje umiejętności aktorskie pokazały w inscenizacji „Królewna Śnieżka”. Mali aktorzy, w pięknych strojach zostali nagrodzeni głośnymi brawami i uśmiechami swoich rodziców.
Podobnie, ale w innym scenariuszu „Królewna Śnieżka” zagościła u dzieci klas drugich i ich rodziców. Uczniowie przygotowani przez panie Katarzynę Zabrzyńską i Bożenę Świgut swą grą aktorską wzbudzili zachwyt rodziców.

Trzecioklasiści z paniami Agatą Łukasik i Anną Pawlikowską-Raczek przygotowali montaż słowno-muzyczny. Nie zabrakło wzruszających wierszy, piosenek i uśmiechniętych twarzy rodziców. Uczniowie, zgodnie z tradycją naszej szkoły ostatni raz wystąpili dla swych rodziców z tej okazji, gdyż od roku szkolnego 2012/2013 wstępują w grono uczniów klas starszychSmile.