W styczniu uczniowie naszej szkoły świętowali Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji odbyły się klasowe spotkania z babciami i dziadkami. Dzieci z grup przedszkolnych przygotowały wiersze i piosenki oraz  przedstawiły "Jasełka". Przedszkolaki zostały przygotowane pod kierunkiem p. Krystyny Złockiej, p. Marty Borek i p. Bernadety Zygadlewicz..

Uczniowie klas pierwszych zachwyciły swoich gości przedstawieniem pt. "Kiedy babcia była mała". Występ został przygotowany przez p. Annę Pawlikowską-Raczek i p. Agatę Łukasik. Klasy drugie przygotowane pod kierunkiem p. Doroty Rolki i p. Grażyny Mołodec przedstawiły "Jasełka". Występ bardzo podobał się zaproszonym gościom. Klasy trzecie przedstawiły "Jasełka na wesoło". Uczniowie zostali przygotowani przez  p.Katarzynę Zabrzyńską i p. B. Świgut. Dzieci złożyły swoim babciom i dziadkom życzenia oraz wręczyły drobne upominki.