Dnia 21 marca odbył się w naszej szkole konkurs "Kangur Matematyczny". Celem konkursu jest popularyzowanie matematyki wśród uczniów. Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach. W kategorii "Maluch" uczestniczyło 9 uczniów: Filarowicz Gabriela kl.IIIa, Kubisz Anna kl.IIIa, Król Arkadiusz kl. IIIa, Fiut Szymon kl.IIIb, Szatny Tomasz kl.IIIb, Kubisz Monika kl.IV, Oleksy Kaja kl. IV, Polańska Julia kl.IV, Wąs Krzysztof kl.IV. W kategorii "Beniamin" brało udział 9 uczniów: Reyman Magdalena kl. Va, Świgut Łukasz kl.Va, Totoś Wojciech kl.Va, Zdrojewski Maksymilian kl.Va, Złocki Szymon kl.Va, Cabak Karolina kl.Vb, Niec Oliwia kl.Vb, Totoś Joanna kl.VIa, Zaczyk Patrycja kl.VIb. Organizatorami konkursu w naszej szkole byli p. Urszula Pych i p. Marek Szura.

{phocagallery view=category|categoryid=15|limitstart=0|limitcount=0}