W maju i czerwcu odbyły się w naszej szkole klasowe spotkania z okazji Święta Mamy i Taty. Każda grupa przedszkolaków dla swoich rodziców przygotowała okolicznościowy występ. Uczniowie klas pierwszych przedstawili program artystyczny oraz zaśpiewali piosenki. Klasy drugie pokazały rodzicom teatrzyk o Kopciuszku. Piękne stroje i rekwizyty zachwyciły rodziców. Uczniowie z klas trzecich przygotowali inscenizację pt. "Księżniczka na ziarnku grochu", oraz żartobliwy pokaz mody dla mam pod hasłem "Różne zawody mojej mamy". Występy bardzo podobały się rodzicom i zostały nagrodzone gromkimi brawami. Dzieci złożyły rodzicom życzenia i wręczyły drobne upominki. Spotkania jak co roku przebiegały w miłej, rodzinnej atmosferze.