Dnia 26 czerwca odbyło się w naszej szkole pożegnanie absolwentów klas szóstych Szkoły Podstawowej i klas trzecich Gimnazjum. Uczniowie ich rodzice, wychowawcy, grono pedagogiczne i zaproszeni goście wzięli udział we Mszy świętej, którą celebrował ks. proboszcz Andrzej Fik.Następnie wszyscy zebrani udali się na salę gimnastyczną, gdzie odbył się uroczysty apel. Po odśpiewaniu hymnu państwowego nastąpiło przekazanie  Sztandaru Szkoły Podstawowej uczniom klasy piątej. Mowę pożegnalną absolwentów wygłosili: Wojciech Totoś ze szkoły podstawowej i Justyna Drożdż z gimnazjum. Następnie pani dyrektor Celina Cempa wręczyła wyróżnienie i nagrody następującym uczniom:

Statuetkę św Franciszka otrzymał Szymon Złocki z klasy VIa. Medal Najlepszy Absolwent 2014 otrzymali: Urszula Wójsik kl. IIIc i Karol Zdrojewski kl. IIIb.

Szkołę Podstawową z wyróżnieniem ukończyli: Martyna Nidecka kl.VIa, Magdalena Reyman kl. VIa, Łukasz Świgut kl. VIa, Justyna Wójtowicz kl. VIa, Wojciech Totoś kl. VIa, Maksymilian Zdrojewski kl. VIa, Szymon Złocki kl. VIa, Karolina Cabak kl. VIb, Amelia Król kl. VIb, Oliwia Nieć kl. VIb.

Za 100% frekwencję nagrodę otrzymali: Szymon Złocki kl. VIa, Mateusz Mąka kl. VIb i Oliwia nieć kl. VIb.