Dzieci z klas I-III i oddziałów przedszkolnych  dużo wcześniej rozpoczęły przygotowania do przywitania wiosny. Dzięki sprzyjającej pogodzie szukały oznak i zwiastunów wiosny podczas spacerów. Wykonywały  prace plastyczne o tematyce wiosennej, a także poznawały wiersze i piosenki o wiośnie.

A 20 marca  przybyły do szkoły w wesołych nastrojach oraz  ubrane w wiosenne kolory,emblematy i kostiumy  aby zaakcentować nadchodzącą porę roku. Wszyscy zebrali się na górnym korytarzu, żeby wspólnie powitać wiosnę. Apel poprowadziła Julka Zaprzelska i Kasia Klimczak. Podczas apelu, wśród pięknej dekoracji przygotowanej przez SU I-III wraz z opiekunem,  grupy przedszkolne i każda klasa  witały wiosnę piosenkami, wcześniej przygotowanymi ze swoimi paniami. Wszystkim życzymy radosnych, wiosennych nastrojów!

{phocagallery view=category|categoryid=111|limitstart=0|limitcount=0}