1 września 2015 roku uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.  Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum oraz rodzice uczestniczyli we Mszy Świętej, którą celebrował ks. Proboszcz Andrzej Fik i ks. katecheta Piotr Kiełbasa.

Szczególnie gorąco witamy w naszej szkole uczniów klas pierwszych oraz przedszkolaków w tym grupę czterolatków. Opiekę wychowawczą nad pierwszoklasistami sprawować będą: w kl. Ia – p. mgr Agata Łukasik, w kl. Ib – p. mgr Anna Pawlikowska-Raczek, grupą  czterolatków opiekować się będzie p. mgr Paulina Kościółek,  natomiast pięcio i sześciolatkami  panie; grupą „0”p. licencjat p. Krystyna Złocka, a grupą „0”2 p. mgr Bernadeta Zygadlewicz. Mamy nadzieję, że najmłodsi  dobrze poczują się w naszej społeczności szkolnej.

W klasie IVa wychowawstwo obejmie p. mgr Ewa Chomiczewska, w kl. IVb p. mgr Katarzyna Kwaśny, a w kl. Vb  p. mgr Kinga Wiktor. Pozostałe wychowawstwa w kl. II-VI bez zmian.

W pracy wychowawczej przez cały rok szkolny będą nas prowadzić słowa św. Jana Pawła II wypowiedziane 22 VIII 2002 r. na XVII Światowych Dniach Młodzieży w Toronto  „Nie czekajcie, aż staniecie się starsi, by  wyruszyć drogą świętości”.

Wszystkim uczniom w naszej szkole życzymy wytrwałości w zdobywaniu wiedzy oraz wielu sukcesów, nauczycielom mądrości i cierpliwości, a pracownikom szkoły–atmosfery sprzyjającej pracy.