24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Uroczystość rozpoczęła się Mszą świętą, którą koncelebrował ks. proboszcz Andrzej Fik i ks. katecheta Piotr Kiełbasa. Wzięli w niej udział uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, rodzice, nauczyciele. Następnie wszyscy przeszli na salę gimnastyczną, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości. Pan dyrektor Ryszard Poradowski wyróżnił wielu uczniów wręczając im nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce, 100% frekwencję. Na zakończenie życzył wszystkim udanych i wspaniałych wakacji. Do zobaczenia 1 września 2016 roku!

Uczniowie wyróżnieni w nauce i zachowaniu:

Klasa Ia - Kądziołka Mikołaj, Klimczak Joanna, Kłębczyk Miłosz + 100% frekwencja, Król Małgorzata, Rolka Aleksandra, Stach Gabriela, Szkaradek Amelia, Zaczek Anna.

Wyróżniający się w nauce – Przewoźnik Hubert, 100% frekwencja – Klimczak Barbara.

Klasa Ib - Cabak Ewelina, Ogórek Małgorzata, Ruman Adrian,

Wyróżniający się w nauce: Bienias Dominika, Drożdż Anna, Kubisz Miłosz.

Klasa IIa - Król Kajetan, Maciak Wiktoria, Filarowicz Rita.

Klasa IIb - Barnowska Emilia, Janczak Nadia, Kowalik Michał, Rusiniak Karolina + 100%, frekwencja Sus Tomasz + 100% frekwencja, Zielińska Julia, Orzeł Hubert, Matyjewicz Patrycja.

Klasa IIIa - Kłębczyk Daria, Rolka Zofia, Kołacz Olgierd +100% frekwencja, Dobosz Joanna, Laskoś Kacper +100 % frekwencja, Maciak Tomasz, Zaczek Filip,

Klasa IIIb - Cycoń Kacper +100% frekwencja, Gawlak Fabian, Nieć Bartosz + 100% frekwencja, Oleksy Wiktoria, Polański Jan, Ruman Filip, Słaby Klaudia, Szyszka Klaudia +100% frekwencja, Wajda Wiktoria.

Klasa IVa - Zaprzelska Julia średnia 5.54, Kotlarska Kamila 5.36 + 100% frekwencja, Lelito Anna 5.27,   Klimczak Katarzyna 5.18, Mirek Tomasz 5.09.

Klasa IVb - Sus Aleksandra śr.5.36 + 100% frekwencji, Pulka Olga 5.27, Główczyk Karol 5.09, Kucia Daniel 5.0, Radziak Tomasz 100% frekwencja.

Klasa Va - Kołacz Daria śr.5.54 + 100% frekwencja, Filarowicz Piotr 4,9.

Klasa Vb - Stachura Daria śr.5.45, Mąka Amelia 5.36, Gaborek Gabriela 5.09, Gomulec Oliwia 5.09

{phocagallery view=category|categoryid=564|limitstart=0|limitcount=0}