Uczniowie wraz z wychowawcami klas I-III wzięli udział w konkursie plastycznym pt. Kolorowy kodeks drogowy. Zwyciężyła klasa I z p. Bożeną Świgut. Pozostałe klasy otrzymały wyróżnienie. Ponadto reprezentanci klas drugich: Joanna Klimczak, Dawid Malczak, Anna Drożdż, Małgorzata Ogórek i trzecich: Wiktoria Maciak, Kajetan Król, Tomasz Sus, Michał Kowalik zmierzyli się w teście wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. W klasach drugich zwyciężyła Joanna Klimczak (IIa), a w trzecich ex aequo Kajetan Król (IIIa) i Michał Kowalik (IIIb). Gratulujemy!  O bezpiecznym poruszaniu się w ruchu drogowym przypominają także liczne gazetki ścienne, a stworzone przez dzieci i panie z oddziałów przedszkolnych zasługują na wyróżnienie:)

{phocagallery view=category|categoryid=572|limitstart=0|limitcount=0}

Gazetki ścienne