19 stycznia odbyło się w naszej szkole uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wierszem i piosenką powitały dziadków uczniowie klasy Ib przygotowani przez p. G. Mołodec. Uczniowie klasy Ia zaprezentowali taniec przygotowany  pod kierunkiem p. Doroty Rolki. Klasy II i IIIa przedstawili swoim dziadkom „Jasełka”, przygotowane pod czujnym okiem wychowawców p. Bożeny Świgut i p. Katarzyny Zabrzyńskiej. Klasa IIIb zaśpiewała piosenkę dla babci i dziadka. Klasę przygotowała p. A. Pawlikowska –Raczek. Dzieci z oddziałów przedszkolnych 01, 02  i 03 przygotowane przez p. Krystynę Złocką, p. Bernadetę Zygadlewicz i p. Martę Borek zaśpiewały pastorałkę „Świeć gwiazdeczko, mała świeć…” . Natomiast dzieci z oddziału przedszkolnego 04 pięknie zaprezentowały taniec, przygotowany przez p. Anny Rumin i p. Anny Fiut.

Wszystkie występy zachwyciły zacną publiczność. Uśmiechy na twarzy dziadków i gromkie brawa były wyrazem wdzięczności dla wnuków. Na zakończenie dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i upominki.